Kierownik Floty

Kierownik floty jachtów żaglowych i motorowych

Akademia Klub Mila to prężnie rozwijająca się firma z branży turystycznej. Specjalizujemy się w organizacji rejsów, obozów młodzieżowych i Eventów firmowych. Nasza marka Czartery Klub Mila jest obecnie jedną z największych firm czarterujących jachty na Mazurach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik floty jachtów żaglowych i motorowych

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o stan techniczny jachtów żaglowych i motorowych
  • Ubezpieczenia jednostek i dowody rejestracyjne
  • Odpowiedzialność za przeglądy silników i jachtów
  • Kierowanie wymianą czarterową w jednym z portów
  • Zarządzanie naprawami awarii oraz uszkodzeń jednostek
  • Praca w terenie i w biurze w Warszawie

Wymagania:

  • Umiejętności szkutnicze
  • Prawo jazdy kat B
  • Patent żeglarski i motorowodny
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Szanse na zdobycie bezcennej, specjalistycznej wiedzy
  • Pracę w doświadczonym i wykwalifikowanym zespole

Zainteresowała Ciebie ta oferta?
Skontaktuj się z nami:
mail: kadra@akademiamila.pl

OK, zamknij

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt

+48 516 151 375
czartery@klubmila.pl